wyślij
zapytanie

Oferta

Prześcieradła hotelowe

 

 

Prześcieradła hotelowe – podobnie jak cała gama tekstyliów do sypialni – powinny być przyjemne i miękkie w dotyku, zapewniając gościom najwyższy komfort snu. Pełnią one równie ważną rolę na łóżkach hotelowych jak kołdry, poduszki czy pościel.

Troska o każdy detal przy doborze bielizny pościelowej świadczy o profesjonalnym i odpowiedzialnym podejściu właścicieli hotelu do swoich gości, którzy dzięki temu mogą poczuć się wyjątkowo. Oferujemy prześcieradła wykonane w 100% z bawełny oraz połączenia 50% bawełna i 50 % poliester. Użyte tkaniny są lekka, przewiewne, miłe w dotyku, bardzo dobrze się piorą, zachowując na długo komfort użytkowania.

 

Nasze prześcieradła hotelowe posiadają certyfikat Oeko- Tex Standard 100.

Daje on gwarancje, że oferowane przez nas produkty włókiennicze są wolne od szkodliwych substancji i tym samym w pełni bezpieczne zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

 

Nasze prześcieradła hotelowe wykonane zostały ze starannie wybranych materiałów.

Doskonale wiemy, że obiekty hotelowe to bardzo specyficzne miejsca, ze względu na ilość osób goszczących w nich każdego dnia. Dlatego produkty dedykowane do tego typu miejsc muszą odznaczać się wyjątkową jakością i trwałością. Nasze prześcieradła wykonane zostały ze starannie wybranych materiałów, odpowiednich do wyjątkowo częstej eksploatacji. Dodatkowo specjalna technologia szycia zapewnia, że nasze prześcieradła można często prać oraz poddawać wielokrotnym procedurom chemicznym, co zapewni im zawsze nieskazitelną czystość i wysoki poziom utrzymania higieny.

Nasze prześcieradła do hoteli zapewniają wygodę użytkowania i prania.

Posiadają doskonałe parametry jakościowe, które przekładają się na możliwość długiej eksploatacji naszych tekstyliów sypialnianych.
W podstawowym asortymencie posiadamy prześcieradła w rozmiarach: 140/240, 160/240, 160/260, 220/240, 240/260.

Produkty w standardowej ofercie dostępne są w kolorze białym. Naszym klientom możemy jednak zaproponować wiele dodatkowych kolorów tkanin a także rozmiarów i wzorów dostępnych na indywidualne zamówienie.

 

 

 

znakomita układalność
splot satynowy, zapewniający piękny połysk

wysoka trwałość i wytrzymałość mechaniczna
długotrwały stopień utrzymania bieli

przewiewność i lekkość podczas snu

certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

na życzenie klienta oferujemy szeroki wybór niepowtarzalnych wzorów i kolorów