wyślij
zapytanie

Oferta

Podkłady na materac hotelowy

 

 

Podkłady zapewniają ochronę materaca, ale również eliminują nierówności łóżka, poprawiając komfort snu. Zdejmowane podkłady można bez problemu wyprać, zachowując za każdym razem czystość i świetną prezencję łóżka.

To bardzo praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu łóżko zawsze będzie wyglądać świeżo i zachęci do wypoczynku. Podkłady hotelowe dobrze przylegają do materaca, nie odstają i nie zniekształcają się. Pozwalają na zachowanie go w czystości przez naprawdę długi czas.

 

W swojej ofercie posiadamy trzy rodzaje podkładów ochronnych na łóżko hotelowe.

Pierwszy z nich to ochraniacz na materac PCV, składa się z frotty bawełnianej, połączonej z barierową warstwą PCV. Jego największą zaletą jest wodoszczelność oraz duża chłonność wody, stanowiąca barierę nie do przejścia dla bakterii, roztoczy i grzybów.

Drugi rodzaj to ochraniacz na materac PU. Powstał w wyniku połączenia delikatnej frotty oraz ochronnej membrany poliuretanowej (PU). Jej największą zaletą jest przepuszczalność pary wodnej (oddychanie). Posiada również miękki chwyt i delikatną strukturę.

Trzeci to ochraniacz moltonowy. Jego warstwa ochronna składa się z dwóch drapanych tkanin bawełnianych, połączonych ze sobą membraną poliuretanową (PU). Tkanina jest o splocie płóciennym, miękka i ciepła. Dodatkowo tkanina moltonowa zapewnia prawidłową wentylację materaca.

Jakość przede wszystkim

Nasze podkłady ochronne na łóżko są oddychające, nieprzemakalne oraz antybakteryjne i stanowią idealną barierę przed mikroorganizmami, przez co są idealne dla alergików. Podkłady gwarantują również właściwą izolację cieplną.

Wszyta na rogach guma zapewnia stabilne ułożenie nakładki na materacu. Dzięki niej ochraniacz nie przesuwa się ani nie zwija. Oferujemy również podkłady ochronne z pełnym obszyciem.

 

Podkłady na materac hotelowy są lekko elastyczne, miękkie, a jednocześnie charakteryzują się wysoką wytrzymałością.

Można je prać w wysokich temperaturach oraz suszyć w suszarkach bębnowych, co pozwala zachować niemal sterylną czystość i świeżość. Są przyjazne dla skóry, zapewniają czystość i wygodę.
W swojej ofercie posiadamy podkłady o rozmiarach: 80/200, 90/200, 100/200, 110/200, 120/200, 140/200, 160/200, 180/200, 220/200.
Oferowane podkłady hotelowe są w kolorze bieli, dzięki czemu idealnie pasują jako ochrona pod klasyczne białe prześcieradła hotelowe.

 

 

 

znakomita układalność materiału

wysoka trwałość i wytrzymałość mechaniczna

przewiewność i miękkość

guma stabilizująca rogi

szeroki wybór rozmiarów