wyślij
zapytanie

Oferta

Ręczniki do SPA

Ręczniki SPA to wyjątkowa grupa ręczników. Obiekty ze strefą WELLNESS&SPA pragnąc zagwarantować wysoki standard swoim gościom, stawiają wysokie wymagania dotyczące tej grupy tekstyliów. Eleganckie i przyjemne w dotyku ręczniki mają zapewnić gościom maksymalny komfort, a przede wszystkim pozwolić na pełen relaks i odprężenie podczas pobytu.

W swojej podstawowej ofercie posiadamy ręczniki do SPA w zróżnicowanych kolorach, idealnie nadających się do charakteru obiektów WELLNESS&SPA: białym, ecru, szarym, brązowym oraz czarnym.

Oferujemy ręczniki SPA w zróżnicowanych gramaturach: 450-500 g/m² oraz ponad 500 g/m². Pierwsza grupa jest chętnie wybierana przez klientów. Nie bez przyczyny. Daje wrażenie solidnej, mięsistej i przyjemnej w dotyku tkaniny, zachowując jednocześnie szybkoschnące właściwości. To ręczniki o średniej, dla wielu optymalnej, grubości są najpopularniejsze na rynku. Z kolei druga kategoria to ręczniki o gramaturze 550 oraz 600 g/m². Posiadają one największą masę na metr kwadratowy. Ręczniki o wysokiej gramaturze są mięsiste i bardzo miękkie w dotyku, natomiast czas ich schnięcia jest stosunkowo dłuższy.