wyślij
zapytanie

Oferta

Ręczniki do SPA

Ręczniki SPA to wyjątkowa grupa ręczników. Obiekty ze strefą WELLNESS&SPA pragnąc zagwarantować wysoki standard swoim gościom, stawiają wysokie wymagania dotyczące tej grupy tekstyliów. Eleganckie i przyjemne w dotyku ręczniki mają zapewnić gościom maksymalny komfort, a przede wszystkim pozwolić na pełen relaks i odprężenie podczas pobytu.

W swojej podstawowej ofercie posiadamy ręczniki do SPA w zróżnicowanych kolorach, idealnie nadających się do charakteru obiektów WELLNESS&SPA: białym, ecru, szarym, brązowym oraz czarnym.

Oferujemy ręczniki SPA w zróżnicowanych gramaturach: 450-500 g/m² oraz ponad 500 g/m². Pierwsza grupa jest chętnie wybierana przez klientów. Nie bez przyczyny. Daje wrażenie solidnej, mięsistej i przyjemnej w dotyku tkaniny, zachowując jednocześnie szybkoschnące właściwości. To ręczniki o średniej, dla wielu optymalnej, grubości są najpopularniejsze na rynku. Z kolei druga kategoria to ręczniki o gramaturze 550 oraz 600 g/m². Posiadają one największą masę na metr kwadratowy. Ręczniki o wysokiej gramaturze są mięsiste i bardzo miękkie w dotyku, natomiast czas ich schnięcia jest stosunkowo dłuższy.

 

Wszystkie nasze ręczniki do SPA posiadają certyfikat Oeko-Tex® Stadard 100

Wszystkie ręczniki do SPA wykonane są z czesanej bawełny, która jest bardzo popularna dzięki niesamowicie miękkiemu, silnemu i długiemu włóknu. Jest ona znana na całym świecie jako materiał do produkcji najlepszych ręczników. Dzięki temu nasze ręczniki do SPA bardzo dobrze chłoną wodę oraz są przyjemne dla skóry.

Wszystkie nasze ręczniki posiadają certyfikat Oeko-Tex® Stadard 100. To wiodący na świecie znak bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Potwierdza, że produkty nim oznaczone są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka, w tym substancji, które mogą być przyczyną wywoływania alergii).

 

W procesie ich produkcji zostały zastosowane podwójna pętelka oraz podwójne szycie z czterech stron

Dobrze wiemy, że ręczniki hotelowe oraz ręczniki do SPA powinny być trwałe i odporne na wszelkie procesy chemiczne. Nasze ręczniki wykonane są z materiału o nieco wyższej gramaturze aniżeli klasyczne ręczniki domowe. W procesie ich produkcji zostały zastosowane podwójna pętelka oraz podwójne szycie z czterech stron. Dlatego są one odporne na częste pranie w wysokich temperaturach, chlorowanie oraz suszenie w suszarkach bębnowych.

Po praniu zachowują swoje właściwości: kształt, rozmiar oraz miękkości włókien.

 

Oferujemy różne rodzaje ręczników SPA

W swojej ofercie posiadamy ręczniki SPA o różnorodnych rozmiarach, tak, aby dopasować je do potrzeb gości. Proponujemy zarówno duże ręczniki, idealnie nadające się do otulenia całego ciała – 100×150, 90×180, jak również mniejsze o wymiarach 50/100, 70/140.

Oferujemy ręczniki gładkie oraz reliefowe (z tłoczeniem). Do wyboru proponujemy tłoczenia wklęsłe lub wypukłe, biegnące wzdłuż lub w poprzek ręcznika. Ręczniki gładkie mogą zostać oznakowane haftem dekoracyjnym przy użyciu nici poliestrowych, które są odporne na odbarwienia w wysokich temperaturach i środkach piorących. Dodatkowo ręczniki mogą zostać obrendowane za pomocą specjalnych wszywek z logo lub nazwą obiektu.

 

miękkie i chłonne

wysoka wytrzymałość mechaniczna

duży wybór rozmiarów i kolorów

dekoracja haftem bądź reliefem na życzenie klienta

certyfikat Oeko-Tex® Stadard 100