wyślij
zapytanie

Oferta

Dywaniki hotelowe do łazienki

Dywaniki łazienkowe są doskonałym uzupełnieniem gamy tekstyliów hotelowych. Wykonane ze 100% bawełny, która jest miękka i przyjemna w dotyku, sprawią, że wizyta w łazience będzie dla gości samą przyjemnością. Dywaniki dopełnią uczucia relaksu po porannym prysznicu lub wieczornej kąpieli. Dzięki zastosowaniu wysokiej gramatury materiału dywaniki są bardzo chłonne, co jest bardzo ważne przy produktach mających zastosowanie w łazienkach.

Dywaniki są przyjemnym dodatkiem, dzięki której wychodząc z kąpieli goście mogą stanąć na miękkim i eliminującym uczucie chłodu podłożu. Oprócz walorów estetycznych dywaniki hotelowe zabezpieczają gości przed poślizgnięciem się. Dywaniki łazienkowe to produkt wytrzymały i przystosowany do długotrwałego oraz intensywnego użytkowania, który idealnie sprawdzi się w obiektach hotelowych, pensjonatach, ośrodkach SPA, jak również gabinetach odnowy biologicznej.

 

Wszystkie dywaniki hotelowe posiadają certyfikat Oeko-Tex® Stadard 100

Dywaniki hotelowe wyprodukowane są w 100% z bawełny. Za chłonność odpowiedzialna jest pętelkowa część tkaniny, która wyróżnia tkaninę frotte od innych rodzajów tkanin.
Wszystkie dywaniki łazienkowe MUSSO COMPANY posiadają certyfikat Oeko-Tex® Stadard 100, świadczące o najwyższej jakości produktów z których zostały wykonane oraz o ich bezpieczeństwie i braku obecności szkodliwych substancji w ich składzie. Dlatego mogą je używać zarówno dorośli jak i dzieci, w tym osoby z alergiami.

 

Dywaniki do hoteli występują głównie w białym kolorze, który kojarzy się z czystością i estetyką.

Dyskretnym akcentem dekoracyjnym są żakardowe wzory. Posiadamy dywaniki w charakterystyczne stopki, jak również dywaniki łazienkowe ze wzorem klucza greckiego. Wzór jest elementem struktury dywanika łazienkowego, stąd jest neutralny dla użytkownika i nie zmniejsza właściwości użytkowych ręcznika.

 

Nasze dywaniki hotelowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną

W obiektach hotelowych oprócz estetyki produktów bardzo ważna jest ich trwałość, ze względu na częste poddawanie procedurom mechanicznym oraz wysokiej temperaturze. Dlatego nasze dywaniki do hoteli charakteryzują się wysoką wytrzymałością mechaniczną. Dodatkowo posiadają podwójne obszycia boczne, przy zastosowaniu podwójnej pętelki hotelowej, co gwarantuje,  że będą je mogli Państwo używać przez lata. Dywaniki nadają się również do suszenia w suszarkach bębnowych. Ogromnym atutem jest również możliwość prania produktu w temperaturze sięgającej nawet 95 stopni Celsjusza, co zapewni najwyższy poziom higieny.

 

 

 

miękkie i chłonne

możliwość prania w wysokich temperaturach i suszenia w suszarkach bębnowych

zabezpieczenie przed chłodem oraz poślizgnięciem

możliwość obrendowania produktu

realizujemy zamówienia na niestandardowe rozmiary oraz kolory