wyślij
zapytanie

Oferta

Poduszki i kołdry hotelowe

 

 

Poduszki i kołdry to podstawowe wyposażenie pokoju hotelowego, zapewniające gościom prawdziwy komfort podczas wypoczynku.

 

Niezależnie od tego, gdzie jesteśmy poduszki to podstawa dobrego snu.

Chcąc, aby goście po spędzonej nocy byli wyspani i wypoczęci warto zadbać o wybór wysokiej jakości tekstyliów do sypialni. Połączenie miłej w dotyku tkaniny z trwałością materiału to klucz do zadowolenia gości jak również właścicieli hotelu, pozwalając na zachowanie dłuższej żywotności produktów.

 

Nasze poduszki hotelowe spełniają najwyższe standardy obsługi hoteli, w tym wymagania stawiane wyrobom antyalergicznym.

Duża przepuszczalność powietrza pozwala na utrzymanie optymalnej wilgotności i temperatury ciała co sprawia, że produkt jest idealny dla alergików. Poduszki wykonane są z białej tkaniny typu mikrofibra. To tkanina produkowana w mikrotechnologii, dzięki której posiada właściwości ułatwiające utrzymanie jej w czystości. Ta nowoczesna tkanina jest dodatkowo jedwabista i przyjemna w dotyku.

 

Oferowane przez nasz poduszki hotelowe wykonane są z białej tkaniny poszyciowej.

Poduszki dostępne są w standardowych, a zarazem najbardziej popularnych rozmiarach: 40/40, 50/60, 50/70, 50×80, 70/60 oraz 80×70. Najbezpieczniejszym wyborem będzie połączenie dwóch rozmiarów poduszek (małej i dużej), tak, aby goście mogli wybrać tę, która najbardziej odpowiada ich wymaganiom.

 

Poduszki hotelowe wykonane są z białej tkaniny.

To tkanina produkowana w mikrotechnologii, dzięki której posiada właściwości ułatwiające utrzymanie jej w czystości. Ta nowoczesna tkanina jest dodatkowo jedwabista i przyjemna w dotyku.

 

Wypełnienie kulkami silikonowymi sprawia, że poduszki są delikatne i sprężyste nawet po wielokrotnym praniu. Kulka produkowana jest z włókien poliestrowych typu HCS, wysokiej jakości, potwierdzonej certyfikatami i atestami. Granulat w postaci niewielkich kuleczek przypomina strukturą i miękkością puch, dzięki czemu wypełnione nim poduszki dopasowują się do karku i głowy. Tkanina przepikowana wraz z włókniną termozgrzewalną zapewnia trwałość kształtu oraz równomierne rozłożenie wypełnienia syntetycznego. Wypełnienie poduszek jak i składowe pikówki posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Tkanina z jakiej wykonane są poduszki szybko schnie oraz jest wyjątkowo trwała. Długa żywotność materiału pozwala na intensywne użytkowanie, charakterystyczne dla obiektów noclegowych.

 

Idealna kołdra to taka, którą naprawdę miło jest się otulić, a dodatkowo zapewni każdemu z gości spokojną noc i przyjemne poranki.

Nasze kołdry hotelowe zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów dopasowanych do każdej pory roku. Zapewniają odpowiednie ciepło w zimie, ale równocześnie pozwalają skórze oddychać latem, utrzymując chłód w cieplejszym klimacie.

 

Kołdry hotelowe wypełnione są włóknem silikonowym.

Zapewnia ono naturalną ochronę przed kurzem i bakteriami, dzięki czemu spełniają one wymagania stawiane wyrobom antyalergicznym. Włókno silikonowe to włókno poliestrowe, które zostało dodatkowo pokryte warstwą silikonu. To lepsza i bardziej luksusowa odmiana włókna poliestrowego. Kołdry hotelowe z tego rodzaju wypełnieniem niewiele ważą i są odporne na odkształcenia. Brzegi kołder wykończone są lamówką.

Zastosowana w kołdrach tkanina, dzięki swojej zwartej budowie, w skuteczny sposób zapobiega migracji cieniutkich włókien na zewnątrz kołdry. Z uwagi na wyjątkowe właściwości fizyko-chemiczne i wysoką neutralność w stosunku do organizmu ludzkiego spełniają one wymagania stawiane wyrobom antyalergicznym. Wypełnienie jak i tkanina posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.

 

Kołdry hotelowe dostępne są w białej tkaninie poszyciowej.

Dobrze wiemy, że przy wyborze tekstyliów do swojego hotelu należy pamiętać, że wytrzymałość pościeli musi być nieporównywalnie większa niż domowej, zwłaszcza że pościel hotelowa poddawana jest częściej procesowi prania przemysłowego. Nasze kołdry można prać mechanicznie bez ryzyka utraty pierwotnych właściwości. Zalecana temperatura prania to 60 stopni, suszenie w suszarce bębnowej. Nawet najbardziej agresywny proces konserwacji nie będzie miał większego wpływu na wygląd kołdry, długość użytkowania i zachowanie stałych wymiarów konfekcji po praniu.

Oferujemy kołdry w standardowych rozmiarach: 140/200, 155/200, 180/200, 220/200

 

lekkość i miękkość

ponadprzeciętna trwałość

wkład 100% poliester silikonowany

możliwość obrandowania produktu

certyfikat Oeko-Tex Standard 100