wyślij
zapytanie

Oferta

Poduszki i kołdry hotelowe

 

 

Poduszki i kołdry to podstawowe wyposażenie pokoju hotelowego, zapewniające gościom prawdziwy komfort podczas wypoczynku.

 

Poduszki hotelowe wykonane są z białej tkaniny.

To tkanina produkowana w mikrotechnologii, dzięki której posiada właściwości ułatwiające utrzymanie jej w czystości. Ta nowoczesna tkanina jest dodatkowo jedwabista i przyjemna w dotyku.

 

Wypełnienie kulkami silikonowymi sprawia, że poduszki są delikatne i sprężyste nawet po wielokrotnym praniu. Kulka produkowana jest z włókien poliestrowych typu HCS, wysokiej jakości, potwierdzonej certyfikatami i atestami. Granulat w postaci niewielkich kuleczek przypomina strukturą i miękkością puch, dzięki czemu wypełnione nim poduszki dopasowują się do karku i głowy. Tkanina przepikowana wraz z włókniną termozgrzewalną zapewnia trwałość kształtu oraz równomierne rozłożenie wypełnienia syntetycznego. Wypełnienie poduszek jak i składowe pikówki posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100.
Tkanina z jakiej wykonane są poduszki szybko schnie oraz jest wyjątkowo trwała. Długa żywotność materiału pozwala na intensywne użytkowanie, charakterystyczne dla obiektów noclegowych.