wyślij
zapytanie

Oferta

Ręczniki hotelowe

Wyposażenie łazienki jest jedną z najważniejszych kwestii podczas aranżacji pokoi dla gości. To właśnie łazienka jest miejscem kojarzącym się z pełnym relaksem i przyjemnością. Dlatego tak ważne jest, aby była ona dopieszczona w każdym detalu, a wszystkie tekstylia przeznaczone dla gości podkreślały atmosferę odpoczynku i wygody. Tekstylia łazienkowe to szeroka gama produktów. Podstawowym z nich są ręczniki. Goście wychodząc spod prysznica i otulając się ręcznikiem mają się poczuć wyjątkowo.

Ze swojego doświadczenia doskonale wiemy, że wymagania wobec ręczników hotelowych z oczywistych względów są większe od tych, jakie mamy w stosunku do ręczników używanych w domu. Powinny być nie tylko estetyczne oraz przyjemne w dotyku, ale równie trwałe i odporne na wszelkie procesy chemiczne i częste pranie w wysokich temperaturach. Dlatego nasze ręczniki zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny o wysokiej gęstości tkania. Dodatkowo posiadają wyższą aniżeli standardowe ręczniki gramaturę. Dla większej trwałości w większości naszych ręczników zastosowano również specjalne obszycie hotelowe przy użyciu podwójnego ściegu z czterech stron, co gwarantuje utrzymanie formy i kształtu nawet podczas częstego prania przemysłowego.

 

Wszystkie ręczniki hotelowe posiadają certyfikat Oeko-Tex® Stadard.

Certyfikat Oeko-Tex® Stadard zapewnia bezpieczeństwo i wysoki komfort użytkowania zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Gwarantuje również,  że oznaczony nim produkt posiada właściwości antyalergiczne.

 

Każdy pokój hotelowy powinien być wyposażony w przynajmniej jeden komplet ręczników hotelowych.

Najlepiej, aby w zestawie znalazły się ręczniki hotelowe w różnych rozmiarach – duży ręcznik kąpielowy, uniwersalny średniej wielkości i mały ręcznik do rąk. Dlatego w MUSSO posiadamy do wyboru ręczniki w rozmiarach: 30×30 cm, 30×50 cm, 50×100 cm oraz 70×140 cm. Na specjalne życzenie szyjemy ręczniki o niestandardowych wymiarach. Oferujemy komplety pochodzące z tej samej kolekcji i w jednolitej gamie kolorystycznej.

W swojej podstawowej ofercie posiadamy klasyczne białe ręczniki hotelowe. Dlaczego?

Ponieważ to właśnie ten kolor najbardziej kojarzy się z relaksem, a ponad to pasuje do każdego wystroju wnętrza. Dużym zainteresowaniem cieszą się również ręczniki w kolorach ecru, brązu bądź odcieniach szarości. Na życzenie klienta możemy zaoferować szeroką gamę pozostałych kolorów tak, aby jak najlepiej dobrać je do charakteru danego miejsca.

Każdy ręcznik może zostać wzbogacony o wieszaczek, dzięki któremu zapobiegamy sytuacji ześlizgnięcia się z haczyka na podłogę.

 

Branding

Chcąc sprawić, aby kolekcja ręczników hotelowych na dłużej pozostała w pamięci gości oferujemy 4 rodzaje brandingu: haft, relief, bordiura oraz metka z logo.

  1. Dekoracja ręcznika haftem z logo firmy bądź dedykowanym wzorem sprawia, że goście hotelowi czują się dopieszczeni a status hotelu wzrasta.
  2. Drugim rodzajem brandingu jest wzór reliefowy. Powstaje on w wyniku zastosowania różnej długości pętelek. To rodzaj tłoczenia, który może przyjąć formę wzoru bądź nazwy hotelu. To jedna z najsubtelniejszych technik brandingu, gdyż wzór jest w kolorze tła. Przy zamówieniu można wybrać kilka rodzajów tłoczenia: wklęsłe lub wypukłe, biegnące wzdłuż lub w poprzek ręcznika.
  3. Kolejną z technik zdobienia jest bordiura, która doskonale prezentuje przedstawione logo poprzez wyróżnienie go na specjalnie pozbawionym pętelek pasie ręcznika biegnącego wzdłuż krótszego brzegu ręcznik. Technika ta daje możliwość precyzyjnego odzwierciedlenia logo nawet w 5 kolorach. Szerokość bordiury dostosowana jest do wymiarów ręcznika. Może ona zostać wykonana po jednej bądź obu stron ręcznika jednoczenie.
  4. Równie atrakcyjną formą ekspozycji nazwy hotelu będzie metka z logo obiektu. Wszywka wykonana jest z tkaniny trwałej, niestrzępiącej się oraz odpornej na ścieranie. Dodatkowo jest ona przystosowana do prania w wysokich temperaturach.

miękkie i chłonne

wysoka wytrzymałość mechaniczna, - możliwość prania w wysokich temperaturach i suszenia w suszarkach bębnowych

brzegi wykończone zagęszczonym ściegiem

możliwość zamówienia niestandardowych rozmiarów

realizujemy zamówienia na niestandardowe rozmiary oraz kolory