wyślij
zapytanie

Oferta

Serwety do restauracji hotelowych

Stylizacja każdego składa się z wielu elementów, takich jak obrus, zastawa, kwiaty, świece, a także serwety. Gustownie dobrane serwety będą doskonałą oprawą każdego stołu.

Serwety hotelowe można układać w dowolny sposób, tak aby podkreślały charakter każdej uroczystości – od porannych śniadań, przez wykwintne kolacje aż po szczególne okazje – jak chrzciny, komunie czy ślub. Można składać je klasycznie lub wymyślać bardziej efektowne formy w zależności od okazji.

 

Serwety hotelowe wykonane w 100% z bawełny

Materiał z jakich serwety hotelowe na stół zostały wykonane łączy w składzie bawełnę oraz poliester. Na życzenie oferujemy również serwety wykonane w 100% z tkanin bawełnianych lub poliestrowych.

Wszystkie nasze tekstylia posiadają certyfikat Oeko-Tex® Standard 100, gwarantujący, że są to tekstylia godne zaufania, przebadane pod kątem substancji szkodliwych.

 

Nasze serwety do restauracji hotelowych na stół dostępne są w wielu rozmiarach

W naszej ofercie znajdą Państwo serwety do restauracji hotelowych szyte z tkanin o gramaturze od 220 g/m2 aż po 300 g/m2. Nasze serwety na stół dostępne są w wielu rozmiarach. Pomożemy również dobrać szyte na miarę nakładki oraz bieżniki, które posłużą ozdobie całej długości stołu.

Proponujemy bardzo szeroką gamę kolorystyczną naszych produktów, tak, aby móc je idealnie dobrać do każdego wnętrza i każdej okazji. Paleta kolorów zaczyna się od klasycznej bieli, poprzez kolory pastelowe aż po nasycone bordo i granaty. Bo każda okazja wymaga właściwego podkreślenia. Warto podkreślić, że podczas produkcji zastosowano wyselekcjonowane barwniki, charakteryzujące się bardzo wysokimi odpornościami na odbarwienia.

 

Jakość i elegancja serwet hotelowych

Klasyczne serwety posiadają gładki deseń, tym samym mogą łatwo dopasować się do pozostałej gamy tekstyliów gastronomicznych w hotelu. Posiadamy również serwety
z deseniem kosteczki, jak również paskiem dekoracyjnym.

Odpowiednio dobrane serwety na stół zapewnią nie tylko wyjątkowe samopoczucie gości, ale również są stylowym dodatkiem każdej restauracji, której wnętrze ma się charakteryzować elegancją.

 

 

 

szeroka gama materiałów

wytrzymałość na działanie czynników mechanicznych

dobra układalność

szycie na wymiar

szeroki wybór rozmiarów - długość aż do 320 cm