O nas

Chociaż początki naszej firmy już dawno za nami, czasem mamy wrażenie, że MUSSO wciąż powstaje na nowo. Ciągle w niej coś udoskonalamy, więc jak czytacie ten tekst, najprawdopodobniej znów  jesteśmy o krok dalej.

Oczywiście, są dla nas rzeczy niezmienne – wysoka jakość produktów, pełne zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Równie chętnie na początku dzielimy się również naszym doświadczeniem, nie tylko w branży tekstylnej, ale też hotelowej, która jest nam szczególnie bliska. Jednak każda kolejna realizacja jest źródłem coraz to nowych inspiracji. Dzięki nim regularnie poszerzamy naszą ofertę o dodatkowe produkty i usługi. Zapraszamy do współpracy.

gotowe na nowe pomysły

Oprócz wiedzy mamy również masę pomysłów, bo czasami lubimy wychodzić poza schematy. Kiedy pokazujemy Klientom nasze legowiska czy apaszki dla psów goszczących w hotelach, wszystkim pojawia się uśmiech na twarzy. I to jest wspaniałe.

Więc jeśli chcecie sprawić swoim gościom dodatkową przyjemność – chętnie zaproponujemy coś extra. Czasami przecież warto zmienić perspektywę i się czymś wyróżnić.

jak pracujemy?

W swojej pracy jesteśmy zwolenniczkami zasady, że właściwe decyzje należy podejmować na samym początku. Dlatego już na starcie do każdego zamówienia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Telefony i laptopy mamy zawsze ze sobą, więc każda forma kontaktu z nami gwarantuje szybką odpowiedź. Lubimy poznawać naszych Klientów, dlatego bardzo często zdarza się nam spędzić z nimi wiele czasu na rozmowie. Podczas spotkania przedstawiamy nasze próbniki tkanin, tak aby przed zakupem Klient mógł się upewnić co do ich jakości, faktury, koloru czy gramatury. Zabieramy również ze sobą katalogi naszych dotychczasowych realizacji.

od spotkania do zamówienia

Etap spotkania podsumowujemy przesłaniem kalkulacji cenowej, do której – na życzenie Klienta – dołączamy dla potwierdzenia wzorniki wybranych tkanin, a przy spersonalizowanych zamówieniach próbniki wyszytych wzorów. Przy dużych realizacjach przygotowujemy również pokój wzorcowy. Pozwala on zobaczyć wybrany asortyment w kontekście całej przestrzeni hotelowej. Przychodzi czas na ewentualne poprawki, w konsekwencji których ostateczny plan zamówienia – wraz z terminami realizacji trafia do rąk Klienta.

termin realizacji zamówienia

W naszym słowniku nie ma określeń krótko, długo. Dlatego staramy się maksymalnie dokładnie przedstawić Klientom nasz plan działań. Termin realizacji zazwyczaj nie przekracza 14 dni. Jeśli projekt obejmuje pełne wyposażenie obiektu, wówczas wspólnie ustalamy termin wykonania zlecenia – dogodny dla Klienta, a jednocześnie umożliwiający nam profesjonalne przygotowanie zamówienia.

gwarancja i certyfikaty

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją i posiadają wymagane certyfikaty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Nasza współpraca z Klientem nigdy nie kończy się wraz z dostarczeniem zamówienia. Cały czas pozostajemy w kontakcie, zapewniając również opiekę posprzedażową.

liczy się każdy klient

co jest dla nas ważne?

To co jest dla nas bardzo istotne, to poczucie, że wspólnie z Klientami tworzymy projekt, biorąc jednocześnie pełną odpowiedzialność za jego wykonanie, a ze wszystkich chcemy być na równi dumne.

Dla nas ważny jest każdy Klient, bez względu czy realizujemy zamówienie dla niewielkiego obiektu hotelarskiego czy też sieci hoteli. Od początku wiedziałyśmy, że chcemy, aby nasza firma działała przez wiele kolejnych lat, z roku na rok tworząc swoją historię. Dlatego każdego dnia oddajemy się w pełni temu co umiemy i lubimy robić od zawsze. Taki plan wymaga 100% rzetelności, zaangażowania oraz dobrych relacji – nie tylko z naszymi Klientami, ale również dostawcami oraz wykonawcami. Tego się trzymamy.

Zobacz nasze realizacje