wyślij
zapytanie

Oferta

Obrusy do restauracji hotelowych

 

 

Idealnie przygotowany stół zarówno na codzienne obiady dla gości hotelowych, przyjęcia rodzinne czy inne wyjątkowe wydarzenia zawsze pięknie się prezentuje pod nakryciem dobranego i odpowiednio dopasowanego do okazji obrusu hotelowego. Warto również pamiętać, że każde miejsce posiada swój unikalny klimat.

Dlatego też wszelkie tekstylia powinny również idealnie wpasować się w atmosferę i charakter miejsca, bez względu czy będzie to w pełni nowoczesny obiekt, hotel urządzony w tradycyjnym, góralskim stylu czy też oddział sieci hoteli – zamawiających tekstylia wg ściśle określonych standardów.
Postaramy się sprostać wszystkim standardom i wszystkim pomysłom. A na pewno zrobimy wszystko, aby każdy współpracujący z nami obiekt został wyposażony w najwyższej jakości, idealnie dobrane tekstylia.

W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór obrusów  do restauracji hotelowych

Posiadamy obrusy do restauracji hotelowych, zarówno do wytwornych i ekskluzywnych wnętrz, jak również obiektów, dla których będą wyłącznie delikatnym podkreśleniem charakteru oraz stylu.
Oferujemy zarówno obrusy wykonane z poliestru, których zaletą jest to, że pięknie się układają i nie wymagają prasowania oraz obrusy powstałe z połączenia bawełny i poliestru – skierowane do bardziej wymagających klientów. Posiadamy również obrusy wykonane w technologii zapobiegającej powstawaniu plam i przywieraniu brudu. Dzięki temu nawet najbardziej zabrudzony obrus po praniu będzie wyglądał jak nowy.
W naszej podstawowej ofercie posiadamy obrusy do restauracji hotelowych o szerokości do 325 cm. Natomiast na życzenie klienta oferujemy szycie obrusów na wymiar, tak aby pięknie prezentowały się na każdym, nawet największym stole.

 

Szeroka oferta obrusów do restauracji w hotelu

Posiadamy obrusy o gramaturze od 220 do 250 g m2. Obrusy o gramaturze 250 g/m2 są wykonane na bazie ciężkich i mięsistych tkanin, dlatego estetycznie i stabilnie układających się na stołach.

W celu dopasowania obrusów do każdego wnętrza, proponujemy ich szeroką gamę kolorystyczną – od klasycznej, śnieżnej bieli oraz pasteli poprzez nasycone barwy aż po głęboką czerń.

W naszym katalogu znajdują się zarówno gładkie, satynowe obrusy jak również wykonane z materiału o splocie imitującym len. Dzięki temu mogą Państwo idealnie dopasować obrusy nie tylko do okazji, ale również charakteru wnętrza.

 

Trwałe i wytrzymałe obrusy hotelowe to zdecydowana podstawa

Podobnie jak większość tekstyliów hotelowych – także obrusy musza być wytrzymałe na częste pranie i inne procedury chemiczne. Dlatego w naszej ofercie posiadamy obrusy, które nawet po wielokrotnym praniu w wysokiej temperaturze będą nadal nieskazitelnie czyste i zachowają swój pierwotny kształt i strukturę. Są również odporne na działanie czynników mechanicznych dzięki czemu nie drą się i nie zaciągają. Dodatkowo w procesie ich produkcji zastosowano obszycie zagęszczonym ściegiem, co zapewnia jeszcze większą trwałość. Obrusy charakteryzują się dużą wytrzymałością na rozrywanie, ścieranie oraz dobrą odpornością na działanie światła.

 

 

 

szeroka gama kolorystyczna - duży wybór materiałów

odporne mechanicznie

dobra układalność

oferujemy szycie na wymiar

szeroki wybór rozmiarów