Wyposażenie pokoju hotelowego

Pokój hotelowy powinien już od progu zachęcać gości, aby weszli i rozpoczęli swój udany urlop w gustownie urządzonych czterech ścianach. Jest wiele elementów, które wpływają na budowanie profesjonalnego, a zarazem przytulnego klimatu. W naszej ocenie ważną rolę pełnią tu tekstylia dodające wnętrzu charakteru. Te umieszczone na łóżku powinny być funkcjonalne, piękne oraz bezpieczne. Priorytetem jest, aby wyposażenie pokoju hotelowego:
 

● było łatwe w utrzymaniu czystości oraz dezynfekcji,
● nadawało się do długiej i intensywnej eksploatacji,
● miało niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość tkanin i ich bezpieczeństwo dla ludzi oraz środowiska,
● odznaczało się estetycznym, lecz nienachalnym designem,
● korespondowało z charakterem obiektu oraz wystrojem wnętrz,
● zapewniało wysoki komfort wypoczynku.
 

Na ogólną opinię o Twoim obiekcie noclegowym wpływa wiele czynników. Wśród argumentów przemawiających za powrotem w dane miejsce i polecaniem go innym jest m.in. jakość wyposażenia pokoju hotelowego. Z MUSSO zadbasz o to, aby była ona na satysfakcjonującym poziomie.

 

Poszwy i poszewki hotelowe

Zobacz ofertę

Poduszki i kołdry hotelowe

Zobacz ofertę

Prześcieradła hotelowe

Zobacz ofertę

Podkłady na materac hotelowy

Zobacz ofertę

Narzuty, szale, poduszki dekoracyjne hotelowe

Zobacz ofertę

Wysokiej jakości tekstylia

 

Klientom, którzy zamawiają u nas tekstylia do wyposażenia pokojów hotelowych w różnych standardach oferujemy produkty o doskonałych parametrach. Troska o jakość jest zachowana na wysokim poziomie, podobnie jak dbałość o każdy detal wykończenia. Dzięki temu będziesz zachwycony nie tylko sposobem wykonania, ale też estetyką każdego z wykonanych produktów.
 

Możesz oczekiwać:
● kołder o dużej przepuszczalności powietrza, które pomagają w utrzymaniu optymalnej wilgotności i temperatury ciała – są odpowiednie do całorocznego użytku, również przez alergików,
● poduszek powleczonych jedwabistą tkaniną typu mikrofibra, która jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości,
● higienicznych podkładów na łóżko, które znacznie wydłużają żywotność materaca i ułatwiają sprzątanie pokoju,
● przewiewnych prześcieradeł na gumkach, które idealnie dopasowują się do rozmiaru materaca – nie podwijają się i nie przecierają,
● wysokogatunkowych narzut i szali, wyprodukowanych z bezpiecznych tkanin posiadających certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100.
 

Kupując w MUSSO masz pewność, że nawet podstawowe wyposażenie pokoju hotelowego będzie utrzymane na wysokim poziomie. Zadowoli zarówno gości hostelu, jak i nocujących w luksusowym obiekcie. Tobie i Twoim pracownikom gwarantuje łatwe oraz szybkie sprzątanie.
 

Korzyścią ze współpracy z naszą marką jest również to, że produkty mają długą żywotność. Tkaniny o większych niż zazwyczaj gramaturach, starannie prowadzone szwy, innowacyjne technologie – to wszystko sprawia, że nawet pod wpływem częstego prania i dezynfekcji tekstylia na łóżko zachowują głębię kolorów, przyjemną miękkość i nienaganny wygląd.
 

Komfortowy pokój hotelowy – wyposażenie

 

Łóżko to centralny mebel w pokoju hotelowym. Dlatego warto poświęcić nieco czasu oraz energii, aby należycie je zaaranżować. Liczy się oczywiście nie tylko stylizowana rama, ale przede wszystkim komfortowy materac i miękka pościel. Ma być pięknie i higienicznie, a w osiągnięciu tego efektu pomogą Ci produkty MUSSO. Nasze poszwy, kołdry i poduszki produkowane są z tkanin posiadających certyfikaty wystawiane produktom włókienniczym. Są pozbawione niebezpiecznych dla zdrowia substancji. Co więcej w wielu z nich zastosowaliśmy rozwiązania sprzyjające alergikom. Dobra cyrkulacja powietrza to gwarancja snu w higienicznych warunkach, a także brak niezliczonych ilości kurzu i drobinek, które drastycznie obniżałyby jakość wypoczynku.
 

Duży wybór tekstyliów hotelowych

 

Masz wygórowane oczekiwania względem wyglądu pokoju hotelowego? Wyposażenie marki MUSSO sprosta Twoim wymogom, ponieważ jest dostępne w wielu wersjach. Oferujemy np. narzuty – gładkie, dwustronnie pikowane, z wytłaczanymi wzorami oraz poduszki w kilku rozmiarach (40/40, 50/60, 50/70, 50×80, 70/60 oraz 80×70). W standardowej ofercie nie ma tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami! Z przyjemnością zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie wymarzone wyposażenie pokoju hotelowego w standardzie, jakiego oczekujesz.
 

Kompleksowe i wyjątkowe wyposażenie pokoju hotelowego

Zadbaj o komfort oraz wygląd swojego pokoju hotelowego

We love hotels